23 серпня щорічно відзначається День Державного Прапора України. Тож цього дня в КЗ КОР “Ржищівський археолого – краєзнавчий музей” відбулось справжнє урочисте дійство! Розпочалося святкування церемонією – челенджем встановлення прапора України в музеї.

На учасників дійства чекали тематичні студії, де діти дізналися про державні символи України, історію становлення знаменної дати, етимологію стягу. Захід продовжився майстер – класом об’ємної аплікації «Наш прапор», на якому всі власноруч виготовили тематичний виріб.

Програма святкування була насичена. Драйву та позитиву додав танцювальний патріотичний флешмоб. Дійство доповнилося креативним фотосетом «Настрій ПЕРЕМОГА!»Разом з тим музейники запросили до участі в медійному флешмобі, що був ініційований напередодні.

А на завершення всі охочі написали побажання Україні на символічних прапорцях, адже у неї завтра День народження!