Особливим попитом під час канікул користуються різноманітні квести від музею. Тож сьогодні учні ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер» стали учасниками квесту «Новорічні пригоди в музеї».

Певно, однією їз провідних діяльностей є екскурсійна. Та нині, популярними в музеї стають інтерактивні квест – екскурсії.

Науковці музею обирають різні методи та форми роботи, що якнайкраще взаємодіють з експозицією. Учням вдалось пройти всі етапи квесту та дізнатись чимало цікавинок.

Кульмінацією стала інсценізація авторської казки. Учасники перевтілились та надзвичайно зацікавлено, з захватом відтворили новорічну сучасну казку.

Канікули тривають! Запрошуємо до музею!

2 Replies to “Квест “Новорічні пригоди в музеї””

1. моєму сину дуже сподобалося в музеі, розповідав, що було весело і цікаво, навіть про Ржищівський замок дізнався, йдемо сім’єю на екскурсію