24 січня КЗ КОР «Ржищівський археолого – краєзнавчий музей» вкотре зустрічав гостей «Зимового кінозалу»!

Певно, «Зимові канікули» від музею, що завершуються, подарували численну кількість яскравих емоцій та вражень всім, хто приєднався! Майстер-класи, практикуми, інтерактиви, квести та безліч активностей наповнили канікули цікавинками, де разом з тим учасники навчались новому і дізнавались більше про краєзнавство, археологію та «перлини» експозиції.

Такі проєкти музею мають на меті осучаснити музейну справу, продемонструвати альтернативні методи та форми роботи, а також захопити, зацікавити та презентувати музей по-новому.

Тож завжди раді зустрічі в музеї! Слідкуйте за оновленнями та залишайтеся з нами!