Згідно з указом Президента, 16 лютого в Україні відзначають День єднання. Цьогоріч, вже вдруге, колектив КЗ КОР «Ржищівський археолого – краєзнавчий музей» гуртує низка тематичних заходів

• ▫️Підняття Державного прапора України
  • ▫️О 9:00 вшанування хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.
  • ▫️З дати набуття чинності указу Президента про загальнонаціональну хвилину мовчання й донині, колектив музею щоденно долучається до проведення хвилини мовчання. (Посилання: https://youtu.be/qT3EOEUi3pA)
  • ▫️О 10:00 виконання Державного гімну України.

День Єднання – символ гуртовності українського народу та віри в Перемогу. Цей день про незламність українців та єднає нас у протидії морально – психологічного тиску з боку агресора.Український народ є автохтонним протягом багатьох тисячоліть, що простежується ще з часів Трипільської культури. Наша самоідентичність, державність формує національну енергію, що вкотре утверджує нескореність та незалежність.

Українці, єднаймося, обов’язково Переможемо!