До  Всесвітнього дня книги та авторського права в КЗ КОР «Ржищівський археолого-краєзнавчий музей» презентує медіапроєкт «Що читають діти»

Етимологія та ідея нашого заходу розпочалась з активності і реакцій наймолодших відвідувачів сторінки нашого музею та їх батьків. Для реалізації освітніх компетенцій та безпосередньої просвітницької роботи ми зібрали інформацію про книги, що вподобали учасники  і  підготували фотофлешмоб «Що читають діти»  до Всесвітнього дня книги та авторського права. Тож познайомимось із креативним поглядом наших учасників !Бо ж популяризація читання є одним із ключових векторів на шляху до самовдосконалення. А ми дякуємо відвідувачам нашого сайту та працівникам музею за ініціативність у підготовці та організацію  музейних партнерів флешмобу!