Громадська організація «Вікімедіа Україна» запросила представників Київщини до проведення української частини Міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments), що відбудеться з 01 по 30 вересня 2021 року Проєкт «Вікі любить пам’ятки» привертає увагу до стану збереженості об’єктів нерухомої культурної спадщини. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії. Культурна спадщина Київщини заслуговує на те, аби бути гідно представленою у Вікіпедії і на міжнародному рівні. Запрошуємо долучатися до конкурсу, подавати свої фото, щоб показати унікальність історико-культурних об’єктів свого краю та привернути увагу до їх теперішнього стану! Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.Деталі участі за QR кодом на оголошенні!