З дитинства багато хто звик до стереотипу, що музей — це тихо і нудно проведений час серед старих речей, які мало що промовляють.Але наші відвідувачі з впевненістю можуть заперечити це твердження!Ми доступні і відкриті для різних вікових категорій.Колектив музею добре розуміє, що дитина — той відвідувач, який на все життя складе враження про музеї, відчує чи не відчує їхню важливість для себе та своєї громади.
В рамках акції “МУзей для дітвори.Канікули” 10 січня проведено майстер клас з квілінгу, де виготовляли Різдвяну зірку.
Учасники майстер класу дізналися про історію Різдвяної зірки.Зірка — значно давніший символ зимових свят і увійшла в культуру пра-українців задовго до прийняття християнства. Первісно вона була символом самого Сонця, яке починаючи з 25 грудня, повертає на весну або воскрешає, аби дати природі шанс на нове плідне життя.
А коли розпочалася практична частина майстер-класу в залі лунала Різдвяна Колядка!
КЗ КОР “Ржищівський археолого-краєзнавчий музей вміє подарувати справжню і сильну емоцію, треба тільки захотіти її пережити. І найкраще це робити — разом з дітьми.
Дякуємо всім, хто завітав до музею!

Світлина від КЗ КОР Ржищівський археолого-краєзнавчий музей.