«Київщина. Місця Пам’яті»

«Київщина. Місця Пам’яті» – проєкт, який дозволить кожному стати свідком трагічних подій, що розгорнулися у Київській області навесні 2022 року.
Використовуючи передові технології, було відтворено ключові локації оборони столиці від російських загарбників. Віртуальна реальність занурює у страшну правду про жорстокі бої, руйнування та біль, заподіяні ворожою навалою.
Місія проєкту – зберегти пам’ять про жертв російського вторгнення та героїчний спротив українців. Злочини варварів-окупантів, скоєні на нашій рідній землі, має бачити увесь світ, не відводячи очей.
Організатор проєкту – Київська обласна військова адміністрація.
Основою для віртуальних реконструкцій стали зібрані свідчення, фото- та відеоматеріали.


Маршрут проєкту пройде найвідомішими місцями Київщини з початку повномасштабного вторгнення.
Дев’ять локацій, про які сьогодні знає весь світ і про жахи, які там творили російські загарбники.
У Ірпені це Романівський міст, житловий комплекс “Ірпінські Липки”, Цвинтар автомобілів, Центральний будинок культури.
У Бучі гід розповість про вулицю Вокзальну, Церкву Святого Апостола Андрія Первозванного та Всіх Святих.
У Гостомелі проєкт розповість про події у військовому містечку, у Мощуні – про меморіал “Янгол Перемоги”, у Бородянці місцем пам’яті стала центральна площа.







15 гідів супроводжуватимуть по всьому маршруту і розповідатимуть про історичні події українською та англійською мовами.
