Учні 2 класу ОЗО «Ржищівська гімназія «Гармонія» відвідали майстер – клас з розпису імбирно – медового пряника від головного зберігача фондів Зінаїди Миколаївни Мартинюк. Пані Зінаїда поділилась ексклюзивним рецептом та провела екскурс «Імбирний пряник у світі». Найочікуваніша творча частина заходу подарувала всім учасникам незабутні враження та неабиякі вміння. Філігранні розписи, різні кольори глазурі крок за кроком відкривали нові й нові шедеври. Зазначаємо, що зовсім скоро стартують новорічні канікули з музеєм, запрошуємо всіх охочих та чекаємо зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *