Ти- ЖІНКА! Значить дуже ніжна!
Ти гармонійна, дивна і п’янка,
Ти дуже вишукана, дивовижна,
Для когось в світі ти одна така!
Ти- ЖІНКА! Значить духом сильна,
Ти знаєш, чого хочеш від життя,
Водночас і проста, і дуже стильна,
І загадкова, як саме буття…
Ти- ЖІНКА! Значить ти- кохана!
Хоч раз в житті ти відчувала це.
Для когось ти- найкраща і жадана,
Для когось лик святий – твоє лице…
Ти- ЖІНКА! Пам’ятай це всюди!
І як би там не склалось майбуття,
А справжня ЖІНКА завжди в шані буде,
Бо ЖІНКА- це і є творець життя!..
Свято половини людства, та ще й якої половини! Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом – жінок! Завдяки жінкам світ наповнюється любов’ю, добром та надією. Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки. І сьогодні нам вже зовсім неважливо, коли і хто придумав відзначати це свято.
Виявляється, що ще в древньому Римі було прийнято відзначати жіночий день. Навіть, рабині в цей день отримували вихідний і якісь подарунки. А знатні римлянки вдягали святкові вбрання і йшли в храм богині весни.
І те, що жіноче свято в Римі відзначалось на початку весни, зрозуміло. Саме жінка дає нове життя. Саме весна – початок нового життя в природі.
Колектив музею вітає всіх жінок та дівчат з святом! Бажаємо Вам завжди бути музами для своїх чоловіків, найкращими мамами для своїх дітей. Нехай кожну із вас вважають найвеличнішою таємницею Всесвіту, яку не може розкрити жоден чоловік, який живе на планеті Земля. Будьте завжди коханими та щасливими!

Як приємно від таких вітань! Зі святом весни, жінки, пробудження природи, ніжності, краси….
Дякуємо за приємний коментар!