Сьогодні до музею завітали наймолодші школярі міста. У переддень професійного свята – Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, учні подарували дерево, – символ життя.
Ми безмежно вдячні за увагу до нашої справи і щиро віримо в вас, ви – наше майбутнє! Разом з тим на гостей чекала інтерактивна екскурсійна програма. Гуртом досліджували артефакти трипільської культури, перевтілювалися в археологів, створювали креативні селфі та виконували різноманітні завдання.Щиро вдячні і вже чекаємо нашої якнайшвидшої зустрічі!












