Життя музею не завжди синонімічне розміреності та спокою. Стояти на варті історичної спадщини цікаво та захоплююче. Так, 19 травня відбулось святкування з нагоди Міжнародного дня музеїв та 10 – річчя від дня експозиції музею. Найочікуваніше та традиційне дійство розпочалось з натхненної зустрічі гостей, на яких чекала насичена програма. Надзвичайно приємно було зустрітись в постковідний час, звісно, з дотриманням всіх протиепідемічних норм.
До музею на запрошення господарів навідалися директори комунальних установ-музеїв Київщини, директори музеїв, працівники культури Ржищівської МТГ, художники, археологи, ветерани музейної праці. Дуже приємно, що увагу приділили почесні гості заходу: ректор БНАУ, депутат Київської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, релігії і духовності Олена Шуст, начальник управління культури КОДА Дмитро Гончаренко, головний спеціаліст управляння культури Наталія Остапенко, голова профкому БНАУ Недашківський Володимир, помічник ректора БНАУ Юрій Балацький, начальник відділу культури Ржищівської МТГ Олена Пасека.

Міні – парк «Трипільські артефакти», розташований на території музею залишив всім на згадку тематичні фото.






Пізніше учасники мали змогу відвідати виставку Семена Равського



і музейне ревю «Бенефіс музею».





А екскурсійні програми: «Спасо – Преображенський храм на воді» та «Парк Трипільської культури» нікого не залишили байдужими.
Неможливо замінити живе спілкування, тож ми з нетерпінням чекаємо на Вас в музеї. До якнайшвидшої зустрічі та слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці!
