
За ініціативи музею до 30 -ї річниці Незалежності України з метою збереження національної самоідентифікації відбувся майстер-клас з відтворення стародавнього українського танцю . Колектив музею висловлює щиру вдячність Анастасії Горбач за плідну співпрацю !
Українське мистецтво – багатогранне, різнопланове контрастне і завжди особливе. Тож 20 серпня музей зустрічав гостей, котрі завітали на майстер – клас з відтворення стародавніх українських танців. Разом з майстринею танцю, Анастасією Горбач, відтворювали танок “Зайчик” та “Гречаники”. А ще разом поринули до витоків танцю і його видів. В емоційному захопленні всі разом повторювали танцювальні па, про що – в нашому сюжеті!
Відео за посиланням:https://youtu.be/6yRvfIYM1us