Низку річних заходів, на які був щедрим наш музей протягом 2019 року, ми вирішили завершити феєрично – в колі найменших гостей!Разом із Дідом Морозом, Снігуронькою , господинею пані Олею. лисичкою дітлахи та дорослі засвітили ялинку, гралися у веселі ігри, водили хороводи, співали караоке , відгадували загадки. Всі, хто завітав до музею на новорічне дитяче свято, були приємно вражені, отримали море позитивних емоцій, мали змогу сфотографуватися з персонажами дійства, пригоститися солодощами і отримали хороший заряд новорічного настрою!




